Szkolenia zamknięte

szkolenia skrojone
na miarę Twoich potrzeb

Najbliższe szkolenia otwarte

Smart Coaching Master – kurs certyfikowany
3900 pln
miejsce
Warszawa
termin:
20 września
trener:
Klaudia Pingot

Cześć, 

za chwilę zapoznasz się z programem zaawansowanego poziomu kursu Smart Coaching.

zapraszam Cię na jedyną w 2017 roku edycję Master’a. Jest on przeznaczony dla osób, które uczestniczyły w kursie podstawowym.

Wiedza i umiejętności zdobyte podczas Smart Coaching Base są niezbędne, aby kontynuować naukę na poziomie zaawansowanym.

SMART MASTER to kurs dla coachów, którzy poznali system MECZ i holistyczne podejście do pracy z klientem, potrafią pracować z Linią Czasu, znają narzędzia pracy coachingowej i potrafią budować dojrzałą relację ze swoimi klientami. To także czas na ugruntowanie swojej wiedzy i doskonalenie swoich umiejętności. 

Co wyróżnia poziom zaawansowany?

 1. Połączymy poznane na Smart Coaching Base narzędzia z zaawansowanymi technikami pracy coachingowej.
 2. Zaczniemy wykorzystywać archetypy w pracy z klientami oraz we własnym procesie rozwoju i budowania swojego wizerunku.
 3. Poznamy Podróż Bohatera jako narzędzie coachingowe.
 4. Pogłębimy wiedzę psychologiczną z zakresu motywacji, przekonań i nawyków do efektywnej pracy z klientem nad wyzwaniami i celami.
 5. Będziemy poznawać nowe techniki coachingowe z zachowaniem Modelu MECZ z wykorzystaniem teorii Carol Dweck i Nowej Psychologii Motywacji.
 6. Wykorzystamy elementy pracy z Linią Czasu do czerpania lekcji z przeszłości klienta i pracy z tremą (np. przed wystąpieniem publicznym)
 7. Zgłębimy techniki radzenia sobie z konfliktami wewnętrznymi, które sabotują efektywność działań.
 8. Będziemy uczyć się wprowadzania klienta w stan relaksacji za pomocą autogennego treningu Schultza i przeprowadzać symulacje mentalne/wizualizacje.
 9. Zaczniemy używać zaawansowanych wzorców językowych – Sleight of mouth,  jako narzędzia do zmiany przekonań w rozmowie.
 10. Poznamy moc metafory w coachingu.
 11. Będziemy uczyć się sztuki modelowania do wzmacniania silnych stron klienta i zmiany perspektywy.
 12. Poznamy podstawy coachingu systemowego i wybrane narzędzia z tego modelu.
 13. Zapewnimy superwizje ze strony trenerów/coachów.
 14. W trakcie szkolenia będę dzielić się osobistymi doświadczeniami coachingowymi i biznesowymi.
 15. W trakcie szkolenia będę osobiście prezentować, jak wykorzystywać narzędzia coachingowe i będę czuwać nad Twoją zmianą.
 16. Co dzień, wieczorami będziemy prowadzić trening mentalny dla wzmocnienia własnej determinacji i budowania zasobnych przekonań.

 

Zapraszam gorąco. Z uwagi na niewielką ilość miejsc (grupa liczyć będzie maksymalnie 10 osób), proszę, daj mi znać, jeśli jesteś zainteresowana.

Klaudia Pingot

PS. Jeśli wzięłaś już udział w kusie Smart Coaching Base, masz świadomość, czym wyróżnia się ten kurs i  jak ważne są doświadczenia. Poziom Master to jeszcze bardziej zaawansowana wiedza i techniki. To też wielka zmiana osobista – budowanie świadomości siebie, wzmocnienie archetypu Maga, wiara w możliwość kreowania swojej rzeczywistości. Dlatego kurs trwa 5 dni a proces zmiany kolejne tygodnie. Jeśli jesteś po kursie Smart Coaching warto, abyś weszła na poziom zaawansowany, który da Ci jeszcze więcej możliwości pracy z klientami i poznania siebie.

Zapisz się!
Smart Coaching for Trainers
4350pln
miejsce
Warszawa, Strefa Wzrostu
termin:
11 października
trener:
Klaudia Pingot

Cześć, 

jeśli zaglądasz tutaj, to znaczy, że masz duże ambicje. I świetnie! Bo świat trzeba podbijać. Może zabrzmiało nieco patetycznie, ale… umiejętnościami, które posiadasz i wiedzą, którą masz warto się dzielić.

Wyobraź sobie, jak zmieniłyby się możliwości dzieci, gdyby coachingu uczono w szkole, albo gdyby w urzędach i Policji prowadzono warsztaty z umiejętności miękkich. Policjanci częściej by się uśmiechali, dzieci nie budowałyby poczucia własnej wartości wyłącznie na podstawie ocen a urzędnicy byliby bardziej otwarci.

Co by się stało, gdyby sąsiad, szefowa, politycy, rodzice znajomych Twoich dzieci byli bardziej świadomi, pozytywni, uważni, empatyczni?

Jednym słowem – jest sporo ludzi, których warto edukować, trenować, nauczać.

Zapraszam Cię na jedyną w 2017 roku edycję Smart Coaching for Trainers. Kurs jest przeznaczony dla osób, które uczestniczyły w Smart Coaching Base i Smart Coaching Master. To ostatni etap całościowego procesu, który jest wisienką na torcie (a nawet dojrzałą wiśnią)! Tym razem już nie będziemy zajmować się klientami, ale sobą. Nie będziemy uczyć się  interakcji z jedną osobą, a z całą grupą, a nawet dużą publicznością.

Wiedza i umiejętności zdobyte podczas Smart Coaching Base i Master’a są niezbędne, aby kontynuować naukę na poziomie trenerskim.

Smart Coaching for Trainers to kurs dla coachów, którzy poznali podstawowe i zaawansowane techniki pracy coachingowej, mają wiedzę z psychologii motywacji, znają teorie zmiany przekonań i system MECZ. Wyjątkowo przydatna będzie także wiedza dotycząca archetypów oraz umiejętność posługiwania się wzorcami językowymi Sleight of Mouth (poznana podczas Master’a).

Co wyróżnia kurs trenerski?

Wszystko. Po tym kursie nie będziesz mieć oporów, aby występować publicznie i prowadzić kreatywne i ciekawe warsztaty. Ten kurs wyróżnia:

 1. Dynamika zajęć.
 2. Trening mowy ciała.
 3. Trening emisji głosu.
 4. Poznanie tajników storytellingu.
 5. Zaawansowane ćwiczenia na scenie.
 6. Wystąpienia przed kamerą i na scenie w kinie.
 7. Trening improwizacji.
 8. Wchodzenie w stan flow.
 9. Korzystanie z archetypów podczas interakcji z publicznością.
 10. Zredukowanie tremy przed wystąpieniami.
 11. Nauczenie się zarządzania grupą.
 12. Budowanie umiejętności przygotowywania warsztatów i kompetencji prowadzenia ich.
 13. Wejście w rolę trenera.

Jeśli w dniu dzisiejszym czujesz potrzebę zdobycia takich kompetencji, ale boisz się wystąpień publicznych i uważasz, że nie nadajesz się do tego, po tym kursie zmienisz zdanie. Każdy, kto ukończył to szkolenie w latach poprzednich, uznał je jako jedno z najlepszych doświadczeń w swoim życiu. Większość adeptów kursu stwierdziła, że Smart Coaching for Trainers to nie tylko nowe umiejętności i furtka do kariery, ale też proces terapeutyczny, budujący wewnętrzną siłę i odwagę.

Zapraszam gorąco. Z uwagi na niewielką ilość miejsc (grupa liczyć będzie maksymalnie 10 osób), proszę, daj mi znać, jeśli jesteś zainteresowana.

Klaudia Pingot

PS. Dla mnie to także niezwykłe przeżycie, w które mocno się angażuję  i czekam na nie całe 12 miesięcy, bo tylko raz w roku realizujemy ten kurs.

Zapisz się!
×