Finansowy flow Warszawa

Szkolenie otwarte
cena:
177 zł PLN
termin:
7 lipca 2019
miejsce:
Digital Knowledge Village, Puławska 457, 02-844 Warszawa
trener:
Klaudia Pingot

W ubiegłym roku przyszedł miesiąc, gdy po 30 dniach pracy wystawiłam faktury o łącznej sumie stanowiącej równowartość moich rocznych zarobków w policji. 

Kilka lat wcześniej zostawiłam etat w Komendzie Głównej Policji i choć z pełnym szacunkiem traktowałam lata tam spędzone, nigdy żałowałam tej decyzji. Umysł etatowca musiałam przestawić na umysł osoby, która prowadzi biznes. Stare przekonania zmienić na nowe, a do tego zmienić wewnętrzną energię i podnieść inteligencję związaną z wydawaniem i zarabianiem pieniędzy. Nie bez znaczenia były intencje, które mi towarzyszyły. W pewnym momencie, gdy odpuściłam walkę o nowe zlecenia, okazje zaczęły pojawiać się same. 

Zanim przedstawię Ci program szkolenia, na które serdecznie Cię zapraszam, zamieszczę poniżej fragment z mojej książki „Błękitny Umysł”, która zostanie wydana we wrześniu. Na szkoleniu będziemy w praktyce przerabiać koncepcję błękitnego umysłu, przykłady, historie, dowody na działanie tej koncepcji.

Rozdział 9. Pieniądze

W mojej koncepcji błękitnego umysłu świat materialny jest zewnętrzną reprezentacją naszej świadomości i przekonań — tych świadomych oraz tych nie do końca uświadomionych. Jest wynikiem tego, co dzieje się w naszej głowie i kierunku skupienia. Nie ma w tym żadnej przypadkowości. Zbiegi okoliczności, pech i szczęście są jak wiatr, który czasem nam sprzyja, a czasem wieje prosto w oczy. W dłuższej perspektywie są to tylko małe punkty na mapie przeszłości. Jeśli ktoś uważa, że ma wiecznego pecha związanego z pieniędzmi, to oznacza tylko tyle, że nie dostrzega oczywistego połączenia pomiędzy tym, co myśli, a tym, co ma. (…)

Lęk związany z pieniędzmi jest jak samospełniająca się przepowiednia. Im więcej rzeczy robisz w związku z tym, że boisz się stracić pieniądze albo usilnie próbujesz je zarobić, tym większe prawdopodobieństwo, że oddalasz się od finansowego flow. (…)

Większość ludzi wiąże zarobki z wartościowaniem siebie. To skomplikowane mechanizmy, które trudno uchwycić na pierwszy rzut oka. 

Zarobki wpływają na poczucie własnej wartości, poczucie własnej wartości wpływa na zarobki. Do tego dochodzi przekonanie, że zawsze chodzi o cenę i że jest ona kluczowym argumentem w sprzedaży. Ta masala mechanizmów oddziałujących na siebie przyprawiona jest jeszcze mocno zakorzenionymi emocjami wstydu, strachu, poczucia winy, żalu, dumy, które także sprawiają, że nie tworzymy sobie przestrzeni na zarabianie, a walczymy o nią. A to dwa różne stany, dwie różne przestrzenie.” – Błękitny Umysł

Intensywny warsztat Finansowe flow to miejsce, dzięki któremu głęboko zajrzysz w siebie i zauważysz, jak Twoje intencje, nastawienie i świadomość – tak siebie, jak i otaczającego świata – wpływa na to, co w życiu masz i co Cię spotyka. Skupimy się przede wszystkim na sferze finansowej, niezależnie, czy zarabiasz pieniądze będąc na etacie, czy prowadząc biznes, albo robiąc coś zupełnie niestandardowego.

Zakorzenione w nas emocje strachu, poczucia winy czy nawyki uległości, poświęcania się, filtrowania rzeczywistości przez jej „cenę” oddalają nas od finansowego flow. 

Poznasz tajniki prawa przyciągania w zupełnie inny sposób niż rozumiałaś/rozumiałeś je dotychczas.

Na warsztacie lipcowym oraz sierpniowym (zaawansowanym) będziemy w praktyce ćwiczyć koncepcję błękitnego umysłu. Oba szkolenia są od siebie niezależne (można wziąć udział w zaawansowanym bez udziału w intensywnym pierwszym warsztacie), ale oba się uzupełniają i tworzą pewną całość.

Pełne recenzje szkolenia znajdziesz na dole strony. Po pierwszej edycji uczestnicy pisali: „Miałam przyjemność brać udział w najlepszym warsztacie na jakim ostatnio byłam(…)”, „Bardzo wartościowa wiedza, łącząca psychologię z życiem, mnóstwo przykładów i co najważniejsze – z życia. Punkt widzenia odwrócony o 180 stopni!(…), „Czułam, że to będzie dla mnie ważne szkolenie (choć jestem po wielu), ale nie myślałam, że tylu prawd się o sobie dowiem.(…) To szkolenie daje kopa. Mi przyniosło coś czego mi brakowało i jestem tym wypełniona od niedzielnego popołudnia”.

W czym Ci się przyda Finansowe Flow? 

Nasza codzienna rzeczywistość rezonuje z tym, co czujemy, myślimy i jak się zachowujemy. Wyobraźmy sobie osobę, od której bije wewnętrzny spokój. Z jednej strony jest zdystansowana, z drugiej w jej zachowaniu da się wyczuć empatię. Da się też wyczuć, że ta osoba w pełni ma szacunek do siebie i wszystkiego, co wokół.

A teraz wyobraźmy sobie kogoś nieco roztrzepanego, kogoś, kto za wszelką cenę chce się „sprzedać”. Dużo mówi pięknych słów, prawiąc nam komplementy, obiecując złote góry. Przyjmijmy jednocześnie, że ta osoba ma naprawdę dobre intencje. 

Kogo kupisz? 

W dosłownym i metaforycznym znaczeniu.

Finansowe flow pomoże Ci przywrócić Ci wewnętrzny balans i spełnienie, odpowiedni kierunek skupienia i poczucie własnej wartości, które jest kluczowe. Zabawne jest, że wcale nie musimy budować poczucia własnej wartości, wystarczy, że przyzwolimy sobie na bycie sobą. To z kolei pociągnie za sobą konkretne zmiany w codziennej rzeczywistości. 

W czym więc przyda Ci się finansowy flow?

🧠 rozwijaniu wewnętrznej inteligencji i świadomości związanej z finansami,

🧠 obraniu kierunku działań i wyborów, które Ci stworzą więcej okazji do zarabiania pieniędzy,

🧠 zauważeniu mechanizmu zarabiania z towarzyszącymi temu emocjami i poczuciem własnej wartości,

🧠 przyciąganiu lepszych zdarzeń i pozytywnie ukierunkowanej samospełniającej się przepowiedni,

🧠 zdiagnozowaniu przekonań, które nie pozwalają Ci wejść na wyższy próg zarobków,

 • Korzyści

  • Nauczysz się rozpoznawać intencje, które towarzyszą Ci podczas podejmowania decyzji finansowych
  • Sprawdzisz, czy Twoje intencje wspierają Twoje cele finansowe
  • Zdiagnozujesz przekonania, które nie pozwalają Ci wejść na wyższy próg zarobków,
  • Rozwiniesz wewnętrzną inteligencję i świadomość związaną z finansami,
  • Poznasz proste mechanizmy, które uświadomią Ci Twój wpływ na to, co masz i czego doświadczasz
 • Forma

  • Interaktywna, warsztatowa forma zajęć nastawiona na pogłębianie wiedzy
  • Proste ćwiczenia, które od razu wpłyną na Twoje samopoczucie i lepsze rozumienie siebie
  • Dyskusje moderowane przez trenera
  • Angażujące gry szkoleniowe, dzięki którym lepiej poznasz siebie
  • Kwestionariusze do pracy indywidualnej, które uświadomią Ci Twój sposób myślenia
  • Icebreaker’y i energizer’y w trakcie trwania szkoleń dla podtrzymania energii i zaangażowania uczestniczek w proces szkoleniowy,
 • Logistyka

  • Przyjemne sale szkoleniowe
  • Zdrowy katering w cenie szkolenia
  • Program szkolenia zaprojektowany tak, by uczestnicy wynieśli maksymalnie dużo wiedzy i umiejętności.

Program:

Szkolenie odbędzie się w godzinach 9:45 – 17:15. W ramach szkolenia zapewnione są przerwy kawowe z kateringiem w postaci owoców i ciastek. Szczegóły dotyczące możliwości zamówienia i zjedzenia lunchu będą rozesłane w mailach. Dlatego ważne jest zapisanie się na szkolenie poprzez uzupełnienie danych rejestracyjnych na dole strony. Na maila zostanie także rozesłane zadanie domowe do zrobienia przed szkoleniem. 😉

Zaczniemy od ćwiczeń, które zbudują przyjemną atmosferę i zaufanie w grupie. Następnie zrealizujemy moduły tematyczne, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć mechanizmy wpływające na Twoje życie i efektywność działań. Moduły będą się przeplatać i mogą nie występować chronologicznie. Na sali dzieje się dużo więcej niż w poniższym opisie 😉

Poniżej wymienione tematy i narzędzia mogą wystąpić tylko na jednym ze szkoleń (intensywny warsztat lub zaawansowany warsztat Finansowego Flow) lub na obu spotkaniach w różnych formach lub wersjach.

Co poznasz? 

🧠 metodę „lasera” i filozofię esencjalizmu – efektywność bierze się nie z ilości, a z jakości,

🧠 zasadę wu-wei (niedziałania) z filozofii taoizmu, która pozwala przestać „walczyć” o to, czego w sowim życiu chcemy. Wg niej rzeczy dzieją się w sposób naturalny, zgodny z naszymi intencjami, ale przeciwko naszym pragnieniom,

🧠 kilka ciekawych historii – osób znanych jak Elon Musk czy J.K. Rowling i osób, które w swoim „zwykłym” życiu dokonały wielkich zmian (pracy, wielkości przychodów, przekucia przykrych, trudnych doświadczeń w nowe szanse – to historie moich klientów i znajomych),

🧠 różnic w podejściu i naszych przekonaniach pomiędzy „życie jest eksperymentem” a „życie jest sprawdzianem” – zrobimy test, który pokaże Ci, jakie nastawienie prezentujesz i uświadomisz sobie to, co dziś może być dla Ciebie nieświadome,

🧠 ćwiczenia, techniki medytacji, budowania dystansu, zarządzania emocjami, zmiany perspektyw, które prowadzą do wyższych stanów świadomości, dzięki czemu bardziej świadomie i konsekwentnie możemy zmieniać swoje wybory i zachowania.

Rekomendacje z pierwszej edycji szkolenia „Finansowe Flow” w Barlinku:

„Miałam przyjemność brać udział w najlepszym warsztacie na jakim ostatnio byłam. Polecam wszystkim poszukującym dobrej energii, a także tym którzy chcą żyć spokojnie, szczęśliwie i na swoich zasadach. Klaudia to  świetna specjalistka i fantastyczny szkoleniowiec” Agnieszka Miszczuk – właścicielka firmy transportowej.

„Klaudia żongluje technikami coachingowymi jak mało kto. Potrafi zwykle, proste ćwiczenie przeobrazić i nadal mu podwójną moc. Czułam, że to będzie dla mnie ważne szkolenie (choć jestem po wielu), ale nie myślałam, że tylu prawd się o sobie dowiem. Tak ciężko w tym biegu się na chwilę zatrzymać powiedzieć sobie heloł po co to robisz albo właściwie czego nie robisz, a teraz wiem, że może wcale tego nie chcę… To szkolenie daje tego stopa i kopa.. Mi przyniosło coś czego mi brakowało i jestem tym wypełniona od niedzielnego popołudnia . Czekam teraz na dalszy rozwój wydarzeń. To już się dzieje.” Agata Słodkowska – coach, trener, właścicielka biura rachunkowego.

„Dziękuję. Bardzo wartościowa wiedza, łącząca psychologię z życiem, mnóstwo przykładów i co najważniejsze – z życia. Punkt widzenia odwrócony o 180 stopni!  Najważniejsze lekcje, jakie wyniosłam ze szkolenia- ocena nie pomaga, warto przestać oceniać (siebie i innych), zacznij czuć się tak, jakbyś już osiągnął cel, nie siłuj się z rzeczywistością – to, na co jesteś gotowa przyjdzie do Ciebie (chyba, że tylko leżysz na kanapie to tak szybko nie przyjdzie:) ). Działaj, ale na luzie i z dystansem. Na pewno widzimy się ponownie!” Patrycja Gurgul – menedżerka Ośrodka Wypoczynkowego Łubu Dubu, studentka Uniwersytetu SWPS.

 

Warsztat w cenie cena 177 zł

Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność wpłat.

Udział VIP – 577 złotych

– udział w szkoleniu + indywidualne spotkanie  ze mną (coaching, konsultacja) w gabinecie coachingowym, w ustalonym terminie, w lipcu lub w sierpniu 2019 r. W celu sprawdzenia dostępności tej oferty (terminów), napisz do mnie na kontakt@klaudiapingot.pl

Przelew na
„Blue MIND” Klaudia Pingot
Nr rachunku: 72 1020 1042 0000 8502 0294 7745
 
tytuł przelewu: Flow Finansowe lipiec + Twój adres mail
szkolenia otwarte-7

 

Dlaczego warto

 

Rekomendacje z pilotażowego szkolenia „Finansowe Flow” w Barlinku:

„Miałam przyjemność brać udział w najlepszym warsztacie na jakim ostatnio byłam. Polecam wszystkim poszukującym dobrej energii, a także tym którzy chcą żyć spokojnie, szczęśliwie i na swoich zasadach. Klaudia to  świetna specjalistka i fantastyczny szkoleniowiec” Agnieszka Miszczuk – właścicielka firmy transportowej.

„Klaudia żongluje technikami coachingowymi jak mało kto. Potrafi zwykle, proste ćwiczenie przeobrazić i nadal mu podwójną moc. Czułam, że to będzie dla mnie ważne szkolenie (choć jestem po wielu), ale nie myślałam, że tylu prawd się o sobie dowiem. Tak ciężko w tym biegu się na chwilę zatrzymać powiedzieć sobie heloł po co to robisz albo właściwie czego nie robisz, a teraz wiem, że może wcale tego nie chcę… To szkolenie daje tego stopa i kopa.. Mi przyniosło coś czego mi brakowało i jestem tym wypełniona od niedzielnego popołudnia . Czekam teraz na dalszy rozwój wydarzeń. To już się dzieje.” Agata Słodkowska – coach, trener, właścicielka biura rachunkowego.

„Dziękuję. Bardzo wartościowa wiedza, łącząca psychologię z życiem, mnóstwo przykładów i co najważniejsze – z życia. Punkt widzenia odwrócony o 180 stopni!  Najważniejsze lekcje, jakie wyniosłam ze szkolenia- ocena nie pomaga, warto przestać oceniać (siebie i innych), zacznij czuć się tak, jakbyś już osiągnął cel, nie siłuj się z rzeczywistością – to, na co jesteś gotowa przyjdzie do Ciebie (chyba, że tylko leżysz na kanapie to tak szybko nie przyjdzie:) ). Działaj, ale na luzie i z dystansem. Na pewno widzimy się ponownie!” Patrycja Gurgul – menedżerka Ośrodka Wypoczynkowego Łubu Dubu, studentka Uniwersytetu SWPS.

Inne rekomendacje:

„Szkolenie przerosło moje oczekiwania. Z przyjemnością wezmę udział w kolenjych odsłonach , łącznie z „wersją zimową”. Tym, którzy zastanawiają się, czy wziąć udział powiem, że takich okazji nie można przegapiać i w tym dniu, można bez żalu odłożyć inne rzeczy na bok. P.S. Nadal szumi mi w głowie od wysokiego stężenia tlenu :)” Kasia Szynal

„Odkrywanie dotychczas nieodkrytego. Wspaniała podróż w głąb siebie”. Marta Banakiewicz
„Ogromna dawka wiedzy, energii i uśmiechu. Po dzisiejszych warsztatach dostałam ogromnego „kopa” do działania! Praca z moim „ja” będzie znacznie łatwiejsza po dzisiejszym dniu”. Milena Kruszelnicka
„(…) Dla Wielu osób może to wywrócić dotychczasowy sposób myślenia o radzeniu sobie w życiu, pracy z emocjami etc. Ale najważniejsze, że działa”
„Gorąco polecam. Niesamowite szkolenie. Przejście przez różne metody medytacji. Każdy wybierze coś dla siebie. A Warto, bo medytacja zmienia sposób życia” Renata

Chcę wziąć udział!

Poznaj trenera

Klaudia Pingot
Zobacz pełny opis

Następne szkolenie

Moc intencji i samoświadomość
177 złpln
miejsce
Warszawa, Uniwersytet SWPS
termin:
08 września
trener:
Klaudia Pingot

Cześć,😊
zapraszam Cię na warsztat, dzięki któremu głęboko zajrzysz w siebie i zauważysz, jak Twoje intencje, nastawienie i świadomość – tak siebie, jak i otaczającego świata – wpływa na to, co w życiu masz i co Cię spotyka.

Poznasz tajniki prawa przyciągania w zupełnie inny sposób niż rozumiałaś/rozumiałeś je dotychczas. Nie tylko więc będziemy pracować nad intencją, ale i mocą wykorzystania „teraz” na linii czasu oraz zarządzania swoją energią emocjami. Zrobiliśmy 7 technik/sposobów medytacyjnych i koncentracji:
1. Uziemianie i wizualizacja w ciele.
2. Medytacja wychodzenia ponad „ja” i praca nad świadomością tego, czego nie jesteśmy świadomi,
3. Wychodzenie ponad własne schematy myślenia,
4. Medytacja w ruchu.
5. Lekcje od drzewa i czerpanie od przyrody.
6. Przekierowywanie uwagi na zmysły.
7. Oddechy Wima Hofa.

W czym Ci się to przyda?
🧠 wpływaniu na swój umysł, uspokajaniu go i koncentracji,
🧠 wpływaniu na swoje ciało 🧠 szybszej regeneracji ciała,
🧠 rozwiązywaniu konfliktów wewnętrznych i radzeniu sobie ze stresem,
🧠 tworzeniu lepszej przyszłości,
🧠 przyciąganiu lepszych zdarzeń i pozytywnie ukierunkowanej samospełniającej się przepowiedni,

Nasze działania w dużej mierze są uzależnione od intencji, które nam towarzyszą podczas podejmowania decyzji. Intencje nie zawsze są świadome i nie zawsze spójne z planowanymi celami. Czasem nie osiągamy tego, na czym prawdziwie nam zależy, bo intencje i zamiary są sprzeczne z tym, do czego dążymy. Często nie jesteśmy tego świadomi. Nie mamy też świadomości, jak nas odbierają inni i nie dostrzegamy, co jest przyczyną, a co skutkiem.
Innym razem mamy pozytywne myśli, lecz dawne programy i emocje wytrącają nas z intencjonalnego i świadomego działania. Aby zacząć realizować coś, czego się nigdy w życiu nie osiągnęło czy nie zrealizowało, trzeba nauczyć się wychodzić ponad dotychczasowe „ja”.
Ten warsztat Ci w tym pomoże.

Co będziesz robić podczas tego spotkania?

 • przeanalizujesz swoje intencje i cele,
 • będziesz diagnozować różnice pomiędzy nimi,
 • popracujesz nad samoświadomością,
 • popracujesz nad akceptacją i nastawieniem na swój rozwój,
 • sprawdzisz, jak odbierają Cię inni,
 • nauczysz się wchodzić w stan relaksacji, by uspokajać myśli
 • nauczysz się wchodzić w stan medytacji, podczas którego będziesz poczujesz moc własnych intencji,
 • będziesz trenować stan koncentracji, który pomoże Ci być konsekwentnym w działaniu.

Obejrzyj film, który przybliży Ci temat i moje doświadczenie z zarządzaniem intencjami.

 

 

Zapisz się!
Zobacz wszystkie
×