Finansowy flow Barlinek

Szkolenie otwarte
cena:
137 zł PLN
termin:
23 czerwca 2019
miejsce:
Barlinek, Ośrodek Wypoczynkowy w Dankowie
trener:
Klaudia Pingot

Miejsce szkolenia: Ośrodek Wypoczynkowy w Dankowie Łubu Dubu, Danków 41 66-500 Strzelce Kraj., rejestracja/przywitanie godz. 9:45, rozpoczęcie 10:00. 

W ubiegłym roku przyszedł miesiąc, gdy po 30 dniach pracy wystawiłam faktury o łącznej sumie stanowiącej równowartość moich rocznych zarobków w policji. 

Kilka lat wcześniej zostawiłam etat w Komendzie Głównej Policji i choć z pełnym szacunkiem traktowałam lata tam spędzone, nigdy żałowałam tej decyzji. Umysł etatowca musiałam przestawić na umysł osoby, która prowadzi biznes. Stare przekonania zmienić na nowe, a do tego zmienić wewnętrzną energię i podnieść inteligencję związaną z wydawaniem i zarabianiem pieniędzy. Nie bez znaczenia były intencje, które mi towarzyszyły. W pewnym momencie, gdy odpuściłam walkę o nowe zlecenia, okazje zaczęły pojawiać się same. 

Zanim przedstawię Ci program szkolenia, na które serdecznie Cię zapraszam, zamieszczę poniżej fragment z mojej książki „Błękitny Umysł”, która zostanie wydana we wrześniu. Na szkoleniu będziemy w praktyce przerabiać koncepcję błękitnego umysłu, przykłady, historie, dowody na działanie tej koncepcji.

Rozdział 9. Pieniądze

W mojej koncepcji błękitnego umysłu świat materialny jest zewnętrzną reprezentacją naszej świadomości i przekonań — tych świadomych oraz tych nie do końca uświadomionych. Jest wynikiem tego, co dzieje się w naszej głowie i kierunku skupienia. Nie ma w tym żadnej przypadkowości. Zbiegi okoliczności, pech i szczęście są jak wiatr, który czasem nam sprzyja, a czasem wieje prosto w oczy. W dłuższej perspektywie są to tylko małe punkty na mapie przeszłości. Jeśli ktoś uważa, że ma wiecznego pecha związanego z pieniędzmi, to oznacza tylko tyle, że nie dostrzega oczywistego połączenia pomiędzy tym, co myśli, a tym, co ma. (…)

Lęk związany z pieniędzmi jest jak samospełniająca się przepowiednia. Im więcej rzeczy robisz w związku z tym, że boisz się stracić pieniądze albo usilnie próbujesz je zarobić, tym większe prawdopodobieństwo, że oddalasz się od finansowego flow. (…)

Większość ludzi wiąże zarobki z wartościowaniem siebie. To skomplikowane mechanizmy, które trudno uchwycić na pierwszy rzut oka. 

Zarobki wpływają na poczucie własnej wartości, poczucie własnej wartości wpływa na zarobki. Do tego dochodzi przekonanie, że zawsze chodzi o cenę i że jest ona kluczowym argumentem w sprzedaży. Ta masala mechanizmów oddziałujących na siebie przyprawiona jest jeszcze mocno zakorzenionymi emocjami wstydu, strachu, poczucia winy, żalu, dumy, które także sprawiają, że nie tworzymy sobie przestrzeni na zarabianie, a walczymy o nią. A to dwa różne stany, dwie różne przestrzenie.” – Błękitny Umysł

Intensywny warsztat Finansowe flow to miejsce, dzięki któremu głęboko zajrzysz w siebie i zauważysz, jak Twoje intencje, nastawienie i świadomość – tak siebie, jak i otaczającego świata – wpływa na to, co w życiu masz i co Cię spotyka. Skupimy się przede wszystkim na sferze finansowej, niezależnie, czy zarabiasz pieniądze będąc na etacie, czy prowadząc biznes, albo robiąc coś zupełnie niestandardowego.

Zakorzenione w nas emocje strachu, poczucia winy czy nawyki uległości, poświęcania się, filtrowania rzeczywistości przez jej „cenę” oddalają nas od finansowego flow. 

Poznasz tajniki prawa przyciągania w zupełnie inny sposób niż rozumiałaś/rozumiałeś je dotychczas.

Na warsztacie lipcowym oraz sierpniowym (zaawansowanym) będziemy w praktyce ćwiczyć koncepcję błękitnego umysłu. Oba szkolenia są od siebie niezależne (można wziąć udział w zaawansowanym bez udziału w intensywnym pierwszym warsztacie), ale oba się uzupełniają i tworzą pewną całość.

W czym Ci się przyda Finansowe Flow? 

Nasza codzienna rzeczywistość rezonuje z tym, co czujemy, myślimy i jak się zachowujemy. Wyobraźmy sobie osobę, od której bije wewnętrzny spokój. Z jednej strony jest zdystansowana, z drugiej w jej zachowaniu da się wyczuć empatię. Da się też wyczuć, że ta osoba w pełni ma szacunek do siebie i wszystkiego, co wokół.

A teraz wyobraźmy sobie kogoś nieco roztrzepanego, kogoś, kto za wszelką cenę chce się „sprzedać”. Dużo mówi pięknych słów, prawiąc nam komplementy, obiecując złote góry. Przyjmijmy jednocześnie, że ta osoba ma naprawdę dobre intencje. 

Kogo kupisz? W dosłownym i metaforycznym znaczeniu.

Finansowe flow pomoże Ci przywrócić Ci wewnętrzny balans i spełnienie, odpowiedni kierunek skupienia i poczucie własnej wartości, które jest kluczowe. Zabawne jest, że wcale nie musimy budować poczucia własnej wartości, wystarczy, że przyzwolimy sobie na bycie sobą. To z kolei pociągnie za sobą konkretne zmiany w codziennej rzeczywistości. 

W czym więc przyda Ci się finansowy flow?

🧠 rozwijaniu wewnętrznej inteligencji i świadomości związanej z finansami,

🧠 obraniu kierunku działań i wyborów, które Ci stworzą więcej okazji do zarabiania pieniędzy,

🧠 zauważeniu mechanizmu zarabiania z towarzyszącymi temu emocjami i poczuciem własnej wartości,

🧠 przyciąganiu lepszych zdarzeń i pozytywnie ukierunkowanej samospełniającej się przepowiedni,

🧠 zdiagnozowaniu przekonań, które nie pozwalają Ci wejść na wyższy próg zarobków,

 • Korzyści

  • Nauczysz się rozpoznawać intencje, które towarzyszą Ci podczas podejmowania decyzji finansowych
  • Sprawdzisz, czy Twoje intencje wspierają Twoje cele finansowe
  • Zdiagnozujesz przekonania, które nie pozwalają Ci wejść na wyższy próg zarobków,
  • Rozwiniesz wewnętrzną inteligencję i świadomość związaną z finansami,
  • Poznasz proste mechanizmy, które uświadomią Ci Twój wpływ na to, co masz i czego doświadczasz
 • Forma

  • Interaktywna, warsztatowa forma zajęć nastawiona na pogłębianie wiedzy
  • Proste ćwiczenia, które od razu wpłyną na Twoje samopoczucie i lepsze rozumienie siebie
  • Dyskusje moderowane przez trenera
  • Angażujące gry szkoleniowe, dzięki którym lepiej poznasz siebie
  • Kwestionariusze do pracy indywidualnej, które uświadomią Ci Twój sposób myślenia
  • Icebreaker’y i energizer’y w trakcie trwania szkoleń dla podtrzymania energii i zaangażowania uczestniczek w proces szkoleniowy,
 • Logistyka

  • Przyjemne sale szkoleniowe
  • Zdrowy katering w cenie szkolenia
  • Program szkolenia zaprojektowany tak, by uczestnicy wynieśli maksymalnie dużo wiedzy i umiejętności.

Program:

Szkolenie odbędzie się w godzinach 10:00 – 15:00 z dwoma przerwami na kawę i zdrowe przekąski.

Zaczniemy od ćwiczeń, które zbudują przyjemną atmosferę i zaufanie w grupie. Następnie zrealizujemy moduły tematyczne, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć mechanizmy wpływające na Twoje życie i efektywność działań. Moduły będą się przeplatać i mogą nie występować chronologicznie. Na sali dzieje się dużo więcej niż w poniższym opisie 😉

Poniżej wymienione tematy i narzędzia mogą wystąpić tylko na jednym ze szkoleń (intensywny warsztat – czerwiec lub zaawansowany warsztat Finansowego Flow – 11 sierpnia) lub na obu spotkaniach w różnych formach lub wersjach.

Co poznasz? 

🧠 metodę „lasera” i filozofię esencjalizmu – efektywność bierze się nie z ilości, a z jakości,

🧠 zasadę wu-wei (niedziałania) z filozofii taoizmu, która pozwala przestać „walczyć” o to, czego w sowim życiu chcemy. Wg niej rzeczy dzieją się w sposób naturalny, zgodny z naszymi intencjami, ale przeciwko naszym pragnieniom,

🧠 kilka ciekawych historii – osób znanych jak Elon Musk czy J.K. Rowling i osób, które w swoim „zwykłym” życiu dokonały wielkich zmian (pracy, wielkości przychodów, przekucia przykrych, trudnych doświadczeń w nowe szanse – to historie moich klientów i znajomych),

🧠 różnic w podejściu i naszych przekonaniach pomiędzy „życie jest eksperymentem” a „życie jest sprawdzianem” – zrobimy test, który pokaże Ci, jakie nastawienie prezentujesz i uświadomisz sobie to, co dziś może być dla Ciebie nieświadome,

🧠 ćwiczenia, techniki medytacji, budowania dystansu, zarządzania emocjami, zmiany perspektyw, które prowadzą do wyższych stanów świadomości, dzięki czemu bardziej świadomie i konsekwentnie możemy zmieniać swoje wybory i zachowania.

A to kilka recenzji z ostatniego szkolenia „Moc Intencji”:

„Szkolenie przerosło moje oczekiwania. Z przyjemnością wezmę udział w kolejnych odsłonach , łącznie z „wersją zimową”. Tym, którzy zastanawiają się, czy wziąć udział powiem, że takich okazji nie można przegapiać i w tym dniu, można bez żalu odłożyć inne rzeczy na bok. P.S. Nadal szumi mi w głowie od wysokiego stężenia tlenu :)” Kasia Szynal

„Odkrywanie dotychczas nieodkrytego. Wspaniała podróż w głąb siebie”. Marta Banakiewicz

„Ogromna dawka wiedzy, energii i uśmiechu. Po dzisiejszych warsztatach dostałam ogromnego „kopa” do działania! Praca z moim „ja” będzie znacznie łatwiejsza po dzisiejszym dniu”. Milena Kruszelnicka

„(…) Dla Wielu osób może to wywrócić dotychczasowy sposób myślenia o radzeniu sobie w życiu, pracy z emocjami etc. Ale najważniejsze, że działa”

„Gorąco polecam. Niesamowite szkolenie. Przejście przez różne metody medytacji. Każdy wybierze coś dla siebie. A Warto, bo medytacja zmienia sposób życia” Renata

 

Warsztat w cenie cena 137 zł*
Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność wpłat.
Przelew na
„Blue MIND” Klaudia Pingot
Nr rachunku: 72 1020 1042 0000 8502 0294 7745
 
tytuł przelewu: Flow Finansowe czerwiec + Twój adres mail
*cena szkolenia w Barlinku jest niższa niż cena za szkolenie w Warszawie – łączy się to zarówno z różnicami w kosztach logistycznych, jak i długością szkolenia. Szkolenie w Warszawie jest nieco dłuższe (dodatkowy moduł).
szkolenia otwarte-7

 

Dlaczego warto

 

„Szkolenie przerosło moje oczekiwania. Z przyjemnością wezmę udział w kolenjych odsłonach , łącznie z „wersją zimową”. Tym, którzy zastanawiają się, czy wziąć udział powiem, że takich okazji nie można przegapiać i w tym dniu, można bez żalu odłożyć inne rzeczy na bok. P.S. Nadal szumi mi w głowie od wysokiego stężenia tlenu :)” Kasia Szynal

„Odkrywanie dotychczas nieodkrytego. Wspaniała podróż w głąb siebie”. Marta Banakiewicz
„Ogromna dawka wiedzy, energii i uśmiechu. Po dzisiejszych warsztatach dostałam ogromnego „kopa” do działania! Praca z moim „ja” będzie znacznie łatwiejsza po dzisiejszym dniu”. Milena Kruszelnicka
„(…) Dla Wielu osób może to wywrócić dotychczasowy sposób myślenia o radzeniu sobie w życiu, pracy z emocjami etc. Ale najważniejsze, że działa”
„Gorąco polecam. Niesamowite szkolenie. Przejście przez różne metody medytacji. Każdy wybierze coś dla siebie. A Warto, bo medytacja zmienia sposób życia” Renata

Chcę wziąć udział!

Poznaj trenera

Klaudia Pingot
Zobacz pełny opis

Następne szkolenie

Finansowy flow Warszawa
177 złpln
miejsce
Digital Knowledge Village, Puławska 457, 02-844 Warszawa
termin:
07 lipca
trener:
Klaudia Pingot

W ubiegłym roku przyszedł miesiąc, gdy po 30 dniach pracy wystawiłam faktury o łącznej sumie stanowiącej równowartość moich rocznych zarobków w policji. 

Kilka lat wcześniej zostawiłam etat w Komendzie Głównej Policji i choć z pełnym szacunkiem traktowałam lata tam spędzone, nigdy żałowałam tej decyzji. Umysł etatowca musiałam przestawić na umysł osoby, która prowadzi biznes. Stare przekonania zmienić na nowe, a do tego zmienić wewnętrzną energię i podnieść inteligencję związaną z wydawaniem i zarabianiem pieniędzy. Nie bez znaczenia były intencje, które mi towarzyszyły. W pewnym momencie, gdy odpuściłam walkę o nowe zlecenia, okazje zaczęły pojawiać się same. 

Zanim przedstawię Ci program szkolenia, na które serdecznie Cię zapraszam, zamieszczę poniżej fragment z mojej książki „Błękitny Umysł”, która zostanie wydana we wrześniu. Na szkoleniu będziemy w praktyce przerabiać koncepcję błękitnego umysłu, przykłady, historie, dowody na działanie tej koncepcji.

Rozdział 9. Pieniądze

W mojej koncepcji błękitnego umysłu świat materialny jest zewnętrzną reprezentacją naszej świadomości i przekonań — tych świadomych oraz tych nie do końca uświadomionych. Jest wynikiem tego, co dzieje się w naszej głowie i kierunku skupienia. Nie ma w tym żadnej przypadkowości. Zbiegi okoliczności, pech i szczęście są jak wiatr, który czasem nam sprzyja, a czasem wieje prosto w oczy. W dłuższej perspektywie są to tylko małe punkty na mapie przeszłości. Jeśli ktoś uważa, że ma wiecznego pecha związanego z pieniędzmi, to oznacza tylko tyle, że nie dostrzega oczywistego połączenia pomiędzy tym, co myśli, a tym, co ma. (…)

Lęk związany z pieniędzmi jest jak samospełniająca się przepowiednia. Im więcej rzeczy robisz w związku z tym, że boisz się stracić pieniądze albo usilnie próbujesz je zarobić, tym większe prawdopodobieństwo, że oddalasz się od finansowego flow. (…)

Większość ludzi wiąże zarobki z wartościowaniem siebie. To skomplikowane mechanizmy, które trudno uchwycić na pierwszy rzut oka. 

Zarobki wpływają na poczucie własnej wartości, poczucie własnej wartości wpływa na zarobki. Do tego dochodzi przekonanie, że zawsze chodzi o cenę i że jest ona kluczowym argumentem w sprzedaży. Ta masala mechanizmów oddziałujących na siebie przyprawiona jest jeszcze mocno zakorzenionymi emocjami wstydu, strachu, poczucia winy, żalu, dumy, które także sprawiają, że nie tworzymy sobie przestrzeni na zarabianie, a walczymy o nią. A to dwa różne stany, dwie różne przestrzenie.” – Błękitny Umysł

Intensywny warsztat Finansowe flow to miejsce, dzięki któremu głęboko zajrzysz w siebie i zauważysz, jak Twoje intencje, nastawienie i świadomość – tak siebie, jak i otaczającego świata – wpływa na to, co w życiu masz i co Cię spotyka. Skupimy się przede wszystkim na sferze finansowej, niezależnie, czy zarabiasz pieniądze będąc na etacie, czy prowadząc biznes, albo robiąc coś zupełnie niestandardowego.

Zakorzenione w nas emocje strachu, poczucia winy czy nawyki uległości, poświęcania się, filtrowania rzeczywistości przez jej „cenę” oddalają nas od finansowego flow. 

Poznasz tajniki prawa przyciągania w zupełnie inny sposób niż rozumiałaś/rozumiałeś je dotychczas.

Na warsztacie lipcowym oraz sierpniowym (zaawansowanym) będziemy w praktyce ćwiczyć koncepcję błękitnego umysłu. Oba szkolenia są od siebie niezależne (można wziąć udział w zaawansowanym bez udziału w intensywnym pierwszym warsztacie), ale oba się uzupełniają i tworzą pewną całość.

Pełne recenzje szkolenia znajdziesz na dole strony. Po pierwszej edycji uczestnicy pisali: „Miałam przyjemność brać udział w najlepszym warsztacie na jakim ostatnio byłam(…)”, „Bardzo wartościowa wiedza, łącząca psychologię z życiem, mnóstwo przykładów i co najważniejsze – z życia. Punkt widzenia odwrócony o 180 stopni!(…), „Czułam, że to będzie dla mnie ważne szkolenie (choć jestem po wielu), ale nie myślałam, że tylu prawd się o sobie dowiem.(…) To szkolenie daje kopa. Mi przyniosło coś czego mi brakowało i jestem tym wypełniona od niedzielnego popołudnia”.

W czym Ci się przyda Finansowe Flow? 

Nasza codzienna rzeczywistość rezonuje z tym, co czujemy, myślimy i jak się zachowujemy. Wyobraźmy sobie osobę, od której bije wewnętrzny spokój. Z jednej strony jest zdystansowana, z drugiej w jej zachowaniu da się wyczuć empatię. Da się też wyczuć, że ta osoba w pełni ma szacunek do siebie i wszystkiego, co wokół.

A teraz wyobraźmy sobie kogoś nieco roztrzepanego, kogoś, kto za wszelką cenę chce się „sprzedać”. Dużo mówi pięknych słów, prawiąc nam komplementy, obiecując złote góry. Przyjmijmy jednocześnie, że ta osoba ma naprawdę dobre intencje. 

Kogo kupisz? 

W dosłownym i metaforycznym znaczeniu.

Finansowe flow pomoże Ci przywrócić Ci wewnętrzny balans i spełnienie, odpowiedni kierunek skupienia i poczucie własnej wartości, które jest kluczowe. Zabawne jest, że wcale nie musimy budować poczucia własnej wartości, wystarczy, że przyzwolimy sobie na bycie sobą. To z kolei pociągnie za sobą konkretne zmiany w codziennej rzeczywistości. 

W czym więc przyda Ci się finansowy flow?

🧠 rozwijaniu wewnętrznej inteligencji i świadomości związanej z finansami,

🧠 obraniu kierunku działań i wyborów, które Ci stworzą więcej okazji do zarabiania pieniędzy,

🧠 zauważeniu mechanizmu zarabiania z towarzyszącymi temu emocjami i poczuciem własnej wartości,

🧠 przyciąganiu lepszych zdarzeń i pozytywnie ukierunkowanej samospełniającej się przepowiedni,

🧠 zdiagnozowaniu przekonań, które nie pozwalają Ci wejść na wyższy próg zarobków,

Zapisz się!
Zobacz wszystkie
×